• Yardım Projem: Antalya-2018-TOFD-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 21
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.605 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koşu Dünyamız
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28143
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28143

1.605 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

251.795 /250.000 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Öyle çok büyük bir nedeni yok, sanırım zamanı gelmişti ve ben de dışarı çıkarak bunu rahatça yapabildiğimi fark ettim. Daha sonra koşarken yepyeni bir dünya keşfettim. . En sevdiğim tarafı koşarken beynimi dağıtıyorum. Bir sürü yeni dostluklar kazandım. Farklı dünyaların kapılarını keşfettim. İşte bu dünyalardan biri de ADIM ADIM dır. Peki niçin TOFD derseniz; işte bunun açıklaması var, her an başımıza gelebilecek bir olay nedeni ile bizim de o sandalyelere ihtiyacımız olabilir. Bu ihtiyacımızı maddi olarak karşılayamaz isek bunu bizim için yapmaya çalışan bir dernek TOFD, sadece bu değil elbette ama beni şu an bu kısmı ilgilendirdiği için yemekte bir parça tuzum olsun diye buradayım. Siz de bana katılır mısınız?

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir akülü sandalye bedeli 3.750 TL'dir. Her 3.750 TL'lik bağış ile bireylerin sosyal hayatın içine katılımı ve yaşam kalitesinin artması beklenmektedir.

Eğer ASLIHAN ALPASLAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)