• Yardım Projem: Antalya-2018-TCYOV-GENÇLİK MERKEZİ-Adım At, Gerçeği Atlama!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 65
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.150 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ALİKEVRUNNERS
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28092
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28092

5.150 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

49.010 /75.600 TL

Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben neden mi koşuyorum? Bir anne olduğum için… Ali İsmail, her zaman çocuklar için bir şeyler yapmak isteyen, her şeyden önce çocukları önemseyen biriydi. Şimdi onun hayallerinin peşinde risk altındaki çocuklara sahip çıkmak için koşuyorum. Suça sürüklenerek çocuk adalet sistemine giren çocukların, sistem içerisindeki tüm aşamalarda destek verilerek topluma yeniden kazandırılması için koşuyorum. Çocuğu suça iten risklerin ortadan kaldırılması, çocuk adalet sisteminin iyileştirilmesi için bize ihtiyaçları var, biliyorum. Dünya çocuklarla güzel!

Sizlerin bağışlarınızla, kampanya hedeflerimizi gerçekleştirip amacımıza ulaşacağımıza inanıyorum. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı

Çocuk Adalet sistemine giren, tutuksuz yargılanan, tahliye sonrası ya da riski altında yaşayan 12-18 yaş çocuklar için destek programıdır. 1996-7 yılından bu güne devam eden bir önleme modelidir. İçeriğinde Eğitim Bursu, Psikososyal Destek, Sosyal Aktiviteler, Yaz Kampı ve Sanat Çalışmaları bulunur.

Hedefimiz, çocuklarımız için koşan gönüllülerimiz sayesinde bir öğrencinin 9 aylık örgün eğitim giderlerine destek olmak. Her öğrencinin aylık eğitim bursu 200.-TL olup, toplam birim maliyeti 1.800.-TL.

Eğer Emel Korkmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)