• Yardım Projem: Antalya-2018-TEMA-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 37
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.240 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEMA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28042
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28042

1.240 /1.150 TL

Kampanya Hedefim

222.843 /220.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ağaç Kardeşliği için koşuyorum.
Bu ülkede çocuklar doğaya dokunarak büyüsün diye koşuyorum.
Ülkemin dört bir yanında binlerce çocuk doğa eğitimi alabilsin diye koşuyorum…

Ağaç Kardeşliği Projesi, TEMA Vakfı tarafından çocuklar için özel olarak tasarlanmış, orman ekosistemi ve biyolojik çeşitlilik konusunda çocuklara temel bilgilerin verildiği, çocukların keyifli oyunlarla ağaçları tanıdığı, eğlenerek ağaç sevgisini kazandıkları ve üstelik proje boyunca tohumdan kendi fidanlarını yetiştirdikleri bir projedir. Proje kapsamında çocuklar için Çanakkale’de 'Adım Adım Çocuklar Hatıra Ormanı oluşturuluyor ve projeye katılan her çocuğa kendi ismine özel bir fidan sertifikası armağan ediliyor. Eğitim programını çocuklarla uygulayan kişiler ise doğayı seven, doğanın bir parçası olduğunu bilen güzel kalpli TEMA Gönüllüleridir. Doğaya gönül vermiş; güzelliklerin doğada olduğunu bilen güzel yürekli koşucular koşuyor, kocaman yüreklerinde doğanın güzelliğini korumayı düşleyen temiz yürekli bağışçılar bağış yapıyor, güzel kalpli TEMA gönüllüleri, Edirne'den Hakkâri’ye ülkemin güzel çocuklarına bu projeyi ulaştırıyor...
İşte ben de bu proje için koşuyorum...
Ülkemde daha çok çocuk Ağaç Kardeşi olabilsin diye desteklerinizi bekliyorum.
Anlayacağınız "İyilik Peşinde Koşuyorum"

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturulacak Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Her 100 TL’lik bağışla; bir çocuğun TEMA’nın "Orman Ekosistemi ve Yaşamın Çeşitliliği" konulu doğa eğitim programına katılması ve Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarının oluşturulması sağlanacaktır.

Eğer İBRAHİM ATEŞ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)