• Yardım Projem: Antalya-2018-SGYD-Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği-Gençliğe İyi Bak!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 217 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28035
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28035

217 /300 TL

Kampanya Hedefim

3.448 /40.000 TL

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar ben Melih,
Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim.

Sadece şikayet etmiyorum değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum. 2018 Runatolia Maratonu'nda Sağlıkta Genç Yaklaşımlar için iyilik peşinde koşuyorum, adımlarıma anlam katıyorum!

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği; sağlık ve eğitim başta olmak üzere benzeri alanlarda doğru bilgiye erişimlerini sağlayarak genç insanlarda tutum ve davranış değişikliği yaratmayı, buna paralel olarak genç insanların başta karar alıcılar olmak üzere tüm alanlarda özne olarak kabul edinmesini, bireysel niteliklerin açığa çıkarılarak güçlendirilmesini, öznelliklerinin temel alındığı alanlar açarak katılım odaklı sosyal faydayı gerçekleştirmeyi vizyon edinen bir dernektir.
Faaliyetler için web sitesini ziyaret edebilirsiniz http://www.sagliktagencyaklasimlar.org/index.html

Bu kampanya kişisel bir çıkar için değil kamusal bir fayda için yürütülüyor. Bu faydanın öznesi ise gençler!
Koşumu desteklerseniz beni çok mutlu edeceksiniz.

Yapacağınız her yardım gençlerin sağlık eğitimi için kullanılacaktır. Alt / üst limit olmaksızın bağışta bulunabilirsiniz.

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar

Avrupa’nın en genç ülkesi Türkiye’nin eğitim müfredatında cinsel sağlık eğitimi yok! Ve Türkiye’deki her 10 gençten 9’u gebelik oluşma ihtimalinin olduğu zamanı bile bilmiyor. Akran eğitimiyle gençlerin cinsel sağlık bilgilerini artırarak yeni yaşam becerileri kazanmalarına yardımcı, hayalimize ortak olun. Birlikte 'Gençliğe İyi Bak'alım!

Akran eğitimi metoduyla gerçekleştirilen cinsel sağlık ve üreme sağlığı eğitiminde 1 katılımcı gencin eğitmen, materyal, lojistik ihtiyaçlarının maliyeti 200 TL'dir.

Eğer Melih Çevlik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)