• Yardım Projem: Antalya-2018-TEMA-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 27
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.040 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC27992
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC27992

2.040 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

222.843 /220.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

7 yıldan beri doğada uzun yürüyüşlere ve kamplara katılıyorum. Şehirden uzakta doğa ananın kalbinde geçirdiğim her vakit benim için altın değerinde oldu. Doğanın bana hissettirdiklerini, gelecek kuşakların da yaşaması, evrenin sahibi değil küçük bir parçası olduğumuz gerçeğini hatırlatmak umuduyla adımlarımı TEMA’nın “Ağaç Kardeşliği” projesi için atıyorum. BEN KOŞTUKÇA DÜNYA YEŞİLLENSİN :)

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturulacak Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Her 100 TL’lik bağışla; bir çocuğun TEMA’nın "Orman Ekosistemi ve Yaşamın Çeşitliliği" konulu doğa eğitim programına katılması ve Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarının oluşturulması sağlanacaktır.

Eğer Özge Deniz Gül isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)