• Yardım Projem: Antalya-2018-Bir Dilek Tut Derneği-Hayata Bağlayan Dilekler İçin Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 431 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Bir Dilek Tut
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC27967
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC27967

431 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

93.100 /95.000 TL

Bir Dilek Tut Türkiye Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Alaaddin ve Sihirli Lambası masalını duymuş muydunuz? Masala göre; Kahramanımız Alaaddin çok zor bir duruma sürüklenir, mağarada bulduğu bir lamba ve içerisinden çıkan Cin ise onun hayatını değiştirir. Lamba ovuşturulduğunda “Dile benden ne dilersen!” diye çıkan cin, tüm dilekleri yerine getirir. Yoksul Alaaddin’in, Yasemin Sultan’la evlenmesine varan mucizeler, bu sayede gerçekleşir. Onlar ermiş muradına, gökten üç elma düşer…

Masallar, hayalleri gerçekleştirmek için sihirli bir kaynaktır, değil mi? Peki, 13. Uluslararası Antalya Maratonu (Runatolia 2018) için birlikte masal yazmaya ve dilekleri gerçekleştirmeye ne dersiniz? Masalın kahramanlarından biri ben olacağım ve Bir Dilek Tut Derneği’nin (Make A Wish) “Hayata Bağlayan Dilekler” projesi için 10 km koşacağım. Siz de masalın diğer bir kahramanı olarak, elinizden geldiğince bana destek olabilirsiniz. Yapılacak her bağış, çocuklarımızı dileklerine ulaştıran ve yaşama bağlayan bir güç olacak.

Bir Dilek Tut Derneği; hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden çocukların, kalplerindeki dilekleri gerçekleştirmeye çalışan ve birçok ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir dernektir. Kampanyamız ise; 10 çocuğun dileklerini gerçekleştirmeyi hedefliyor. 10 çocuğun dileklerini gerçeğe dönüştürmek için adımlarımızı iyiliğin peşinde atacağız. Onlar hayat umudunu ve motivasyonunu korusun ve geleceğe taşısın diye…

Bir Dilek Tut Türkiye

Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish Türkiye olarak, Hayata Bağlayan Dilekler için Koşuyoruz projesi ile 3- 18 yaş arası yaşamsal risk taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirerek iyileşme süreçlerine destek olmayı hedefliyoruz.

3-18 yaş arası hayati risk taşıyan 13 çocuğun dileğini gerçekleştirerek tedavi süreçlerini desteklemek.
Bir dilek gerçekleştirme bedeli 7.000 TL'dir.

Eğer Barış Yılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)