• Yardım Projem: Antalya-2018-TEGV-Mardin'e Koş, Eğitime Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 27
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.460 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koç Üniversitesi AKMED
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC27965
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC27965

1.460 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

250.153 /250.000 TL

TEGV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Geçen senelerde "mutlu olmanın en önemli yolu şükretmektir" diye yola çıkıp Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı adına bağış toplamıştım.

Bu sene yine çok heyecanlıyım, çünkü 4 Mart 2018 tarihinde Antalya’da düzenlenecek Runatolia'da Koç Üniversitesi AKMED Kurumsal Takımı ile adımlayacağım. Biz AKMED olarak Türkiye Eğitim Gönüllüleri Derneği'nin "Mardin’e koş, eğitime koş!" projesini destekliyoruz.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ilköğretim çağındaki çocukların mutlu bir çocukluk geçirmeleri ve geleceğe donanımlı hazırlanmaları için devlet tarafından verilen temel eğitimi tamamlayıcı çalışmalar yapıyor.

TEGV ve Adım Adım işbirliği ile TEGV’in 72 noktasından biri olan Mardin Savur Öğrenim Birimi’nde 5 yıl boyunca eğitim desteği alacak 5.000 çocuğa ulaşmak hedefleniyor. Mardin Savur’da eğitim desteği alacak 1 çocuğun 5 yıllık eğitim gideri 170 TL.

Ben maratonda her adımı, 5.000 çocuğun eğitimi için atacağım… Sizler de dilediğiniz miktarda bağış yaparak bana destek olun, adım adım yarınları aydınlatalım!

Ne diyeyim hayat kısa, kuşlar uçuyor...

Sevgiler...

TEGV

TEGV olarak 6-14 yaş aralığındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağladığımız 72 noktamızdan biri olan Mardin Savur Öğrenim Birimi için koşarak eğitim desteği sağlamak.

TEGV Mardin Savur Öğrenim Birimi'mizde 5.000 çocuğa 5 yıl boyunca eğitim desteği sağlamak. 
Eğitim desteği alacak 1 çocuğun 5 yıllık eğitim gideri 170 TL.

2018 yılı içinde koşulacak 3 Maratonda toplanması hedeflenmektedir.

Eğer Burcu Topkaya Şeneren isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)