• Yardım Projem: Antalya-2018-Bir Dilek Tut Derneği-Hayata Bağlayan Dilekler İçin Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 110 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC27963
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC27963

110 /150 TL

Kampanya Hedefim

93.100 /95.000 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kalbim Antalya'da adımlarım İstanbul'da

Sevgili dostlar,

Bu sene Runatolia’da yarı maraton (21k) koşmayı hedefliyordum ancak dizimdeki problem nedeniyle Antalya’ya gidemiyorum. Sadece düşük tempo ve kısa mesafe koşular yapabiliyorum. Çok sevdiğim bisikletimden bile uzun bir süredir ayrıyım.

4 Mart Runatolia’da bir çok Adım Adım’lı arkadaşım koşacak ve ben Antalya ile eş zamanlı olarak İstanbul’da kısa mesafe koşarak bu duyguyu bütün İyilik Peşinde Koşanlarla paylaşmak istiyorum. Bunu yaparken de 2017 İstanbul Maratonu’nda desteklediğim Bir Dilek Tut Derneği için sizlerden tekrar destek bekliyorum 😉

Bir Dilek Tut, Make-A-Wish Türkiye, Hayata Bağlayan Dilekler için Koşuyoruz projesi ile 3- 18 yaş arası yaşamsal risk taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirerek iyileşme süreçlerine moral ve motivasyon yönünden destek olmayı hedefliyor.

Kampanyamı az çok miktar fark etmeden desteklemek isterseniz yukarıdaki Online Bağış Yap düğmesini kullanabilirsiniz ;)

Bir Dilek Tut Derneği

Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish Türkiye olarak, Hayata Bağlayan Dilekler için Koşuyoruz projesi ile 3- 18 yaş arası yaşamsal risk taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirerek iyileşme süreçlerine destek olmayı hedefliyoruz.

3-18 yaş arası hayati risk taşıyan 13 çocuğun dileğini gerçekleştirerek tedavi süreçlerini desteklemek.
Bir dilek gerçekleştirme bedeli 7.000 TL'dir.

Eğer Aytaç Gültekin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)