Kampanyamın Etkisi
5 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-TEGV-Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 230 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AKSİGORTA A.Ş.
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC27409
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC27409

230 /500 TL

Kampanya Hedefim

429.033 /430.000 TL

TEGV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben maratonda her adımı, 25.000 çocuğun eğitimi için atacağım, TEGV için koşacağım. Adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum. Sadece şikayet etmiyorum, değiştirmeye çalışıyorum.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV); ilköğretim çağındaki çocukların mutlu bir çocukluk geçirmeleri ve geleceğe donanımlı hazırlanmaları için devlet tarafından verilen temel eğitimi tamamlayıcı çalışmalar yapıyor. TEGV’in gezici öğrenim birimleri olan 5 adet Ateşböceği’nde 2 yıl boyunca toplamda 25.000 çocuğa eğitim desteği verilecek.
25.000 çocuğa umut olmak için sizlerin desteğine ihtiyacım var. Yapacağınız bağışlar doğrudan 5 adet Ateşböceği’nin işletme giderleri için oluşturulacak fona aktarılacak. Sizler de dilediğiniz miktarda bağış yaparak bana destek olun, adım adım yarınları aydınlatalım!

TEGV

Ateşböceği olarak adlandırdığımız 5 adet Mobil Öğrenim Birimi'nde 2 yıl boyunca eğitim desteği alacak 25.000 çocuğa eğitim desteği sağlamak.

Ateşböceği olarak adlandırdığımız 5 adet Gezici Öğrenim Birimi'nde 2 yıl boyunca eğitim desteği alacak 25.000 çocuğa eğitim desteği sağlamak.

Eğer Vedat Topak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)