• Yardım Projem: İstanbul-2017-TOFD-Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 50 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: RB (Reckitt Benckiser)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC27368
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC27368

50 /3.250 TL

Kampanya Hedefim

721.268 /600.000 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

10ncu yıldır TOFD için koşuyorum. Omurilik Felçlilere yaşama sevinci vermek onları hayatın içine katmak için koşuyorum. Ben koşarken, siz de yürüyemeyenlere birer adım olun. Bağışlarınızdan biriken para ile akülü tekerlekli sandalye alınmasına yardım edin.
Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir. Gönlünüzden geçen miktarda, alt ve üst limit olmadan bağış yapabilirsiniz. Unutma! Gönlünden ne geçerse!

TOFD

TOFD; başta omurilik felçliler olmak üzere tüm ortopedik engelli bireylerin tıbbi, mesleki, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümlerine yönelik ulusal ve uluslararası çalışmalar yapmaktadır. Hedefimiz, oluşabilecek kalıcı sakatlıkların önlenmesini ve toplumun bu alanda bilgilenmesini sağlamaktır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir. Gönlünüzden geçen miktarda, alt ve üst limit olmadan bağış yapabilirsiniz.

Eğer Fügen Çaparoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)