• Yardım Projem: İstanbul-2017-KAÇUV-Çocuklarımızın Kalesi II.Aile Evi’ni inşa etmek için Koşuyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Essence 62 - Umut Evi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC27169
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC27169

0 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.362.860 /1.300.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

12 Kasım'da İstanbul Maratonu'nda koşuyorum. Bu maraton benim için koşunun da ötesinde bir anlam taşıyor. Çünkü kanser tedavisi gören çocuklarımızın tedavileri boyunca onları her şeyden koruyan bir kaleleri olsun diye koşuyorum.
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), tedavi için tüm hayat düzenlerini geride bırakarak İstanbul'a gelen ancak ebeveynlerinin maddi sıkıntılarından dolayı kalacak bir yer bulamayan çocuklar ve aileleri için II. Aile Evi'ni inşa ediyor. II. Aile Evi ihtiyaç duyan her çocuk ve ailesine tedavi süresince; konaklama, gıda, hijyen ve psiko-sosyal destek hizmetleri sağlayan umut dolu bir ev olacak. Ben de İstanbul Maratonu'ndaki adımlarımı, küçük kalplerin büyük mücadelesine adadım... Senin desteğinle bu umut dolu evi, çocuklarımız için hep birlikte inşa edebiliriz. Destek olmak istersen, aşağıda linki tıklayıp kampanya sayfamdan bağış yapabilirsin. Bağışlar direkt KAÇUV'un II. Aile Evi bağış hesaplarına ulaşıyor. Az ya da çok önemli değil, her destek çok değerli. Çünkü her masal mutlu sonu hak eder. Desteğin için şimdiden çok teşekkürler.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanser tedavisi gören çocuklarımızı tüm kötülüklerden koruyacak bir “kale” inşa ediyoruz. Adı II. Aile Evi; tedavi için tüm yaşam düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak maddi durumu iyi olmayan çocuklarımız ve ailelerine tedavileri süresince sıcacık bir yuva sunacak umut dolu bir merkez olacak. Çünkü her masal, mutlu sonu hak eder.

Her 1.000 TL bağış ile II. Aile Evimizde kalacak bir çocuğumuzun manevi ailesi olacaksınız. Desteğe ihtiyaç duyan mümkün olduğunca fazla çocuğumuza ulaşmak için her desteğiniz bizler içi çok değerli...

Eğer Ahu Gözde Mallı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)