• Yardım Projem: İstanbul-2017-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 308 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Ferrero
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC26961
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC26961

308 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

953.601 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koruncuklar için iyilik peşinde koşuyorum!
Koruncuk kimdir? Koruncuk kısaca Korunmaya Muhtaç Çocuk demektir. Yani bizim çocuklarımız ya da bizler kadar şanslı olarak aileleri ile büyüyemeyen çocuklar.Koruncuklar Bolluca Çocukköyü’nde yaşamakta, sevgiyle büyümekte ve iş sahibi olabilecek bireyler haline gelmektedirler.Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL, bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar. Bize düşen de onların masraflarına destek olmak.

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine destek olmak için koşuyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800 TL hedefimiz, Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.

 

(Bilgi notu: Koruncukköy Bolluca'da büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfı'na yaklaşık 20.000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

Eğer Ecem Barış isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)