• Yardım Projem: İstanbul-2017-AÇEV-Anne Çocuk Eğitim Vakfı-Ilk Iş Babalık
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.440 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC26704
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC26704

6.440 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

77.457 /125.000 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyorum arkadaşlar çünkü bedenen ve ruhen zinde kalmaya yardım ediyor . Herkesin önce kendi sağlığından sorumlu olduğuna inanıyorum. Koşarak çevremde etki yaratabilirsem ve bir kişinin spor yapmasına katkıda bulunabilirsem de ne mutlu bana. İstanbul da 12 Kasım da bu etkinin daha geniş kitlelere ulaşmasını istiyorum . Toplumsal etki önce ailede başlar. Aile demek anne demek baba demek çocuklar demek . Anne ve çocuk eğitimleri oldukça yaygın zaten, AÇEV in ilk iş babalık projesini babaları da eğitimin bir parçası yapmaya çalıştığı için destekliyorum.

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

Babalar çocuklarının bakımında ve gelişiminde sorumluluk alsın, çocuklar mutlu ve destekleyici bir aile ortamında büyüsün, eşitlik çoğalsın; gelecek değişsin!  Bugüne kadar 60 bin babaya ulaştık, onları ilgili babalık becerileri konusunda destekledik. Aile hayatlarının nasıl değiştiğine mutlulukla tanıklık ettik. Şimdi İstanbul Maratonu ile 480 babaya daha ulaşmak istiyoruz. Siz de #ilkişbabalık diyorsanız, bu yıl adımlarınızı ilgili babalığın yaygınlaşması için atın. Detaylar için: http://ilkisbabalik.acev.org/

1 Babanın 10-13 hafta süren programdan faydalanabilmesi için 260TL gerekmektedir.

Eğer EBRU KARACA isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)