Kampanyamın Etkisi
1 Otizmli Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 177
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.377 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: DHL Koşu Takımı , DHL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC26549
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC26549

4.377 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

308.052 /389.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşlarım,

12 Kasım 2017 pazar günü 39. İstanbul Maratonu’nda Tohum Otizm Vakfı aracılığı ile otizmli çocuklara ufak da olsa bir destek sağlayabilmek için koşuyor olacağım.

Bir çoğunuz bu ve benzeri bağış mailleri alıyorsunuz bilyorum, eğer herhangi birine ufak da olsa bir destek olduysanız bu yazıyı dikkate almayın, kesenize bereket.

Henüz destek olmadıysanız sizlerden minmum 10 TL , maksimum da 20 TL bağış için destek rica ediyorum. Toplayabileceğim her bağış kadar bende bağış yapacağım vakıfa, ne yatırırsanız iki katı bağış yapmış olacaksınız.

Herkesin farklı konularda duyarlılıkları var, kimse kim kime nasıl yardım eder bilemez ve bilmemeli ama fırsat bu fırsat yapmaya vakti olmayanlar pamuk eller cebe..

Sevgiyle kalın

Tohum Otizm Vakfı

Her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor! Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi erken tanı, yoğun ve sürekli özel eğitimdir. Eğitim her çocuğun hakkı ama otizmli çocuklar eğitime ulaşmıyor! Eğitim alabilirlerse hayatın içinde ve bağımsız bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler.

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 19.500 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 152 TL'dir.

Eğer Volkan Demiroğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)