• Yardım Projem: İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 170 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Bayer-Birlikte , BAYER
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC26521
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC26521

170 /200 TL

Kampanya Hedefim

353.645 /380.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Biliyor musunuz bu hafta (2-8 Kasım) Lösemili Çocuklar Haftası 🌸 Tam da bu hafta elimizde bu günleri anlamlı hale getirebilecek bir amaç var. 😇🙏🙏Tüm maraton projeleri arasında bu hafta açılmayı ve bağış toplanmayı en çok hakeden proje “Kanser tedavisi gören çocuklara özel Hijyenik Oyun Merkezi” değil mi sizce de? 😌😇
Gülmek İyileştirir Derneğinin nefis projesi var,buna destek olmak için koşacağım 12 Kasım'da.Hasta olmuş çocukların güzelce sosyalleşebilecekleri bir hijyenik ev inşa ediyoruz.
Kredi kartınız veya havale-EFT ile dilediğiniz kadar bağış gönderebilirsiniz bana.
Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde gönüllerince oynayıp sosyalleşebileceği hijyenik ilk oyun merkezini Anadolu Yakasında kurabilmek için koşuyor! Bize katılın, Oyun Merkezinin yapımına ve işletimine destek olun! Bir çocuğun oyun merkezindeki aylık masrafı 300 TL!

Bir çocuğun bir aylık oyun merkezi masrafı: 300 TL

Eğer fuat özcan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)