• Yardım Projem: İstanbul-2017-KAÇUV-Çocuklarımızın Kalesi II.Aile Evi’ni inşa etmek için Koşuyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 27
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.400 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Tofaş
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC26495
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC26495

1.400 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

1.362.860 /1.300.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çok yakında bir kale daha inşa edilecek! Yardıma ihtiyaç duyan tüm kanserli çocuklarımıza tedavileri süresince sıcacık bir yuva sağlayacak; II. Aile Evi için desteğine ihtiyacımız var. 12 Kasım Pazar günü, ben iyilik peşinde koşarken sen de dilediğin tutarda bağış ile bana destek olabilirsin.

Bağışlar direkt olarak KAÇUV’un II. Aile Evi bağış hesaplarına gidiyor. Az ya da çok hiç önemli değil, her destek çok değerli… Çünkü her masal mutlu sonu hak eder…

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanser tedavisi gören çocuklarımızı tüm kötülüklerden koruyacak bir “kale” inşa ediyoruz. Adı II. Aile Evi; tedavi için tüm yaşam düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak maddi durumu iyi olmayan çocuklarımız ve ailelerine tedavileri süresince sıcacık bir yuva sunacak umut dolu bir merkez olacak. Çünkü her masal, mutlu sonu hak eder.

Her 1.000 TL bağış ile II. Aile Evimizde kalacak bir çocuğumuzun manevi ailesi olacaksınız. Desteğe ihtiyaç duyan mümkün olduğunca fazla çocuğumuza ulaşmak için her desteğiniz bizler içi çok değerli...

Eğer Seçil Alaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)