• Yardım Projem: İstanbul-2017-TOFD-Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.720 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC26453
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC26453

3.720 /1.370 TL

Kampanya Hedefim

721.268 /600.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmak güzeldir heyecan verir.Hedeflerin olur bunun için antrenmanlar yaparsın.Yaz,kış,yağmur,çamur,kar, gece,gündüz,sabah demeden koşarsın.Dereler,tepeler aşılır bazen bir orman patikasinda bazen bir dağ başında çoğu zamanda şehrin soğuk asfaltlarında koşar durursun. Limitlerini aşarsın bunu gördükçe kendine güvenin artar ve daha fazla ileri gidersin.Birde bakmışsın başladiğin yerden çok farklı tahmin bile edemeyeceğin yerlere varmışsın.Bu yıl İstanbul Maratonunda adımlarımı TOFD için atacağım bu hedefte atacağım her adım onların hayallerine erişebilmesi için birer umut olacak,tabi ki bu yolda bana her zaman destek veren siz değerli dostlarım sayesinde.Yol arkadaşım olurmusun?

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

TOFD; başta omurilik felçliler olmak üzere tüm ortopedik engelli bireylerin tıbbi, mesleki, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümlerine yönelik ulusal ve uluslararası çalışmalar yapmaktadır. Hedefimiz, oluşabilecek kalıcı sakatlıkların önlenmesini ve toplumun bu alanda bilgilenmesini sağlamaktır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir. Gönlünüzden geçen miktarda, alt ve üst limit olmadan bağış yapabilirsiniz.

Eğer Şahin Hasbal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)