• Yardım Projem: İstanbul-2017-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.582 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: DHL Koşu Takımı , DHL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC26117
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC26117

1.582 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

308.052 /389.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

Sizlere geçen seneki maratonda yaşadığım bir anımı anlatmak istiyorum. Geçen seneki maratondan bir önceki gün de koşup, yarış günü sabah yorgun kalkmıştım. Yani maratona hazırlanmanın gerekliliklerini yerine getirmemiştim. Yarış sırasında Barbaros Bulvarı'ndan aşağı doğru ilerlerken dünün verdiği yorgunlukla neredeyse yarışı Karaköy de bırakmayı düşünüyordum. O sırada parkurun sağında ve solunda Tohum Otizm Vakfı'ndan bazı kişileri ve yanlarında otizmli çocukları gördüm. Haydi koşun! Bravo! diye bağırıyorlardı. Beni etrafımdaki bir kaç kişiyi tişörtlerimizden tanımışlardı. O anda beynime ve bedenime gelen enerjiyi size anlatamam o gazla yarışı tamamladım. Siz de bu sene bana destek olursanız onlara daha fazla yardımcı olabiliriz. Yardımlarınız için teşekkürler!

Tohum Otizm Vakfı

Her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor! Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi erken tanı, yoğun ve sürekli özel eğitimdir. Eğitim her çocuğun hakkı ama otizmli çocuklar eğitime ulaşmıyor! Eğitim alabilirlerse hayatın içinde ve bağımsız bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler.

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 19.500 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 152 TL'dir.

Eğer Seren U isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)