Kampanyamın Etkisi
5 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.600 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Gülmek İyileştirir Derneği - 2017 İstanbul Maratonu
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC25960
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC25960

1.600 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

353.645 /380.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

12 Kasım 2017'de @gülmekiyileştirir Derneği'nin 'çocukların gülüşü için koş' projesinde kızım Derin'le birlikte koşuyoruz. Kanserli çocukların oyun oynayıp sosyalleşeceği bir oyun merkezini Anadolu Yakası'nda kurabilmek için uğraşan Gülmek İyileştirir Derneği'ne bağış yapın lütfen... Bir çocuğun aylık oyun masrafı 300 lira, ama siz ne uygun görürseniz, ne kadar isterseniz o kadar destek olabilirsiniz. Bütün azlar çoğa dönsün ve bütün çocuklarımız gülsün diye bir gayret edelim, hasta çocukları ve onların çaba içindeki ailelerini sevindirelim

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde gönüllerince oynayıp sosyalleşebileceği hijyenik ilk oyun merkezini Anadolu Yakasında kurabilmek için koşuyor! Bize katılın, Oyun Merkezinin yapımına ve işletimine destek olun! Bir çocuğun oyun merkezindeki aylık masrafı 300 TL!

Bir çocuğun bir aylık oyun merkezi masrafı: 300 TL

Eğer Egemen Koyuncu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)