Kampanyamın Etkisi
4 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.340 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: BAYER
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC25637
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC25637

1.340 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

353.645 /380.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ulkemizde her yil 3000 cocuga kanser teshisi kondugunu ve en yaygin cocuk kanser turu olan loseminin tedavisinin yaklasik 3 yil surdugunu biliyor musunuz? Bu yil 12 Kasim'da gerceklesecek Istanbul Maratonu'nda uzun suren tedavileri sebebiyle normal hayata karisamayan bu cocuklarin, psikososyal destek almalari, tedavileri suresince akranlariyla sosyallesebilmeleri, kisacasi cocukluklarini yasayabilmeleri icin uygun ortami saglama amaciyla yola cikmis olan Gulmek Iyilestirir Dernegi ile birlikte kosuyorum. "Kanserli Cocuklara Ozel Hijyenik Oyun Merkezi"ni kurabilmek icin kampanyama desteklerinizi bekliyorum!

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde gönüllerince oynayıp sosyalleşebileceği hijyenik ilk oyun merkezini Anadolu Yakasında kurabilmek için koşuyor! Bize katılın, Oyun Merkezinin yapımına ve işletimine destek olun! Bir çocuğun oyun merkezindeki aylık masrafı 300 TL!

Bir çocuğun bir aylık oyun merkezi masrafı: 300 TL

Eğer Bige Topcu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)