• Yardım Projem: İstanbul-2017-TEMA Vakfı-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 655 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: STIL GIYIM RUNNERS
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC25563
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC25563

655 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

430.574 /450.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Gelecek nesillerde çevre bilincini güçlendirmek ve daha sağlıklı bir dünyada yaşayabilmek, çocukluğunda derede elleriyle balık tutan biri olarak torunlarımın da aynı güzellikleri yaşayabilmesini sağlamak ve daha yeşil bir dünyada yaşamak için koşuyorum. Ağaçların bana kattığı yaşama sevinci için koşuyorum, Ağaç kardeşliği için koşuyorum.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturacağı Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Her 100 TL´lik bağışla; bir çocuğun TEMA´nın "Orman Ekosistemi ve Yaşamın Çeşitliliği" konulu doğa eğitim programına katılması ve Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarının oluşturulması sağlanacaktır.

Eğer GÜLSEVİM KAHRAMAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)