Kampanyamın Etkisi
1 Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 130 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri , DELL EMC
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC25443
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC25443

130 /150 TL

Kampanya Hedefim

428.000 /450.000 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar,
12 Kasım Pazar günü gerçekleşecek olan İstanbul Maratonu’na hazırlanıyorum.
Maratonda adımlarımı daha da anlamlı bir hale getirmek için bir sivil toplum kuruluşunu desteklemeye karar verdim. Bu sene gençleri ve gençlerin Türkiye’nin her köşesindeki sosyal sorumluluk çalışmalarına katkı sağlamak için Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile birlikte koşuyorum. Gençler, toplayacağım bağışlar ile öncelikle sosyal sorumluluk eğitimlerine katılıyorlar. Bu eğitimlerde gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme, ekip çalışması konularında güçleniyorlar.
Eğitimlerini tamamlayan gençler yaşadıkları şehirlerde ne ihtiyaç tespit ederlerse ekip olarak bu ihtiyaçlara çözüm üretiyorlar. TOG’da gençlerin üstlendiği sorumluluk, her yıl üretilen 2.000’in üzerinde proje, birbirinden çok farklı gençlerin bir arada olma ve birlikte üretme inancı benim için çok heyecan verici.
Daha çok genç TOG ile tanışsın, projeler üreterek topluma katkı sağlasın, kendini keşfetsin, farkındalığı artsın, özgüveni gelişsin diye maratonda koşacağım. Hedefim bitiş çizgisine geldiğimde toplamda 20 genci desteklemek.
Kampanyama ve gençlere destek olmanı rica ediyorum. Dilediğin miktarda bağış ile kampanyamı destekleyebilirsin. Miktar hiç önemli değil, önemli olan senin benim sesimi duyman...
Şimdiden teşekkür ediyorum.

TOG

Çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek; çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenen, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunuyoruz. Türkiye’nin her köşesinde gençlerin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımlarını ve aktif yurttaşlık bilinci kazanmalarını hedefliyoruz.

Bir gencin tüm sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımı için 200 TL

Eğer Aziz SANIR isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)