Kampanyamın Etkisi
1 Otizmli Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Costurun Running Academy , İnnova
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC25423
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC25423

10 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

308.052 /389.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşarken zihnin başka hiçbir zaman olmadığı kadar berraklaşıyor. “Bu kadar zaman koşarken sıkılmıyor musun, ne düşünüyorsun” diye soranlara, “bazen her şeyi, bazen hiçbir şeyi“ diye cevap veriyorsun. Koşarken bir süredir cevabını aradığın sorular yanıtlarını buluyor. Zaman zaman aklına öyle fikirler geliyor ki, keşke yanında bir kâtip olsaydı da bunları not tutsaydı diye düşünmekten kendini alamıyorsun. Bide en büyük faydası ÇOCUKLARIMIZ !Her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor! Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi erken tanı, yoğun ve sürekli özel eğitimdir. Eğitim her çocuğun hakkı ama otizmli çocuklar eğitime ulaşmıyor! Eğitim alabilirlerse hayatın içinde ve bağımsız bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler. Sende iyilik peşinde koş. Bağışlarınla çocuklarımızın eğitimine katkı sağla.

Tohum Otizm Vakfı

Her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor! Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi erken tanı, yoğun ve sürekli özel eğitimdir. Eğitim her çocuğun hakkı ama otizmli çocuklar eğitime ulaşmıyor! Eğitim alabilirlerse hayatın içinde ve bağımsız bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler.

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 19.500 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 152 TL'dir.

Eğer Çağatay ÖZDEMİR isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)