• Yardım Projem: İstanbul-2017-AÇEV-Anne Çocuk Eğitim Vakfı-Ilk Iş Babalık
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 63
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.080 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC25405
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC25405

6.080 /7.800 TL

Kampanya Hedefim

77.457 /125.000 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Babası tarafından büyütülmüş bir kadın, anne, iş insanı olarak babaların çocuk gelişiminde, büyümede, hayattaki etkisinin çok büyük olduğunu düşünüyorum.
Sağlıklı baba çocuk ilişkisinin daha iyi, sağlıklı bireyler yetiştirmek için en önemli unsurlardan biri olduğu inancı ile bu sene de AÇEV'in İlk İş Babalık projesine katkı sağlamak ve babaların çocukların hayatındaki önemini bir kez daha vurgulamak için koşuyorum.

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

Babalar çocuklarının bakımında ve gelişiminde sorumluluk alsın, çocuklar mutlu ve destekleyici bir aile ortamında büyüsün, eşitlik çoğalsın; gelecek değişsin!  Bugüne kadar 60 bin babaya ulaştık, onları ilgili babalık becerileri konusunda destekledik. Aile hayatlarının nasıl değiştiğine mutlulukla tanıklık ettik. Şimdi İstanbul Maratonu ile 480 babaya daha ulaşmak istiyoruz. Siz de #ilkişbabalık diyorsanız, bu yıl adımlarınızı ilgili babalığın yaygınlaşması için atın. Detaylar için: http://ilkisbabalik.acev.org/

1 Babanın 10-13 hafta süren programdan faydalanabilmesi için 260TL gerekmektedir.

Eğer Funda Karakaşoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)