• Yardım Projem: İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 50
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.040 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Gülmek İyileştirir Derneği - 2017 İstanbul Maratonu
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC25337
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC25337

2.040 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

353.645 /380.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İlk defa yaşayacağım bir deneyimi sizlerle birlikte hayata geçirmek üzere bu seneki İstanbul Maratonu’nda Gülmek İyileştirir Derneği için koşacağım.

Kanser tedavisi gören çocukların hijyenik ortamlarda bulunması ihtiyacı hepimizce malum. Ama onlar hala birer çocuk. Ve bu nedenle tedavileri sürerken yaşıtlarıyla oynayabilsinler diye Gülmek İyileştirir Derneği "Kanser Tedavisi gören Çocuklara Özel Hijyenik Oyun Merkezi Projesini" hayata geçirdi.

Ben de elimden geldiğince ve adımlarım yettiğince çevremdekilere farkındalık yaratmak için 12 Kasım 2017 günü Gülmek İyileştirir Derneği için 10 km koşacağım. Bağışınız hem kanser tedavisi gören çocukların kendilerine uygun bir oyun alanına sahip olmasını sağlayacak, hem de benim 10 km’lik koşuyu bitirmem için güç ve moral verecek.

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde gönüllerince oynayıp sosyalleşebileceği hijyenik ilk oyun merkezini Anadolu Yakasında kurabilmek için koşuyor! Bize katılın, Oyun Merkezinin yapımına ve işletimine destek olun! Bir çocuğun oyun merkezindeki aylık masrafı 300 TL!

Bir çocuğun bir aylık oyun merkezi masrafı: 300 TL

Eğer Ziynet Akishalioglu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)