• Yardım Projem: İstanbul-2017-SGYD-Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği-Gençliğe İyi Bak
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 35
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.285 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği (Y-PEER Türkiye)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC25335
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC25335

1.285 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

21.716 /30.000 TL

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar...

Yaklaşık on yıldır sivil toplum camiasının birçok farklı alanında gerek profesyonel gerekse gönüllü olarak çalıştım. Onlarca sosyal sorumluluk projesinin içinde yer aldım. Ve bu yıl fark ettim/fark ediyorum ki, gençler için gençlerle sağlık alanında neredeyse hiç bir çalışmanın içinde yer almamışım.

Bilinçsiz tüketimin çılgınca arttığı, bilgi kirliliğinin etkilerinin her an yanı başımızda olduğu bir dünyada yaşıyoruz.

Gençlerin en iyi gençlerden öğrendiğine olan inancımdan dolayı bu yıl Büyük İstanbul Maratonu'nda çok yakından tanıdığım kurucularının da çağrısı ile Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği için 10 km koşacağım.

Sizler de gençlere fırsat vermek ve daha sağlıklı bir dünyanın gelişimine fırsat vermek isterseniz bağışlarınız ile lütfen beni ve dolayısıyla Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği'ni destekleyiniz.

Başka bir Dünya Mümkün!

Sevilerimle...

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği

Avrupa’nın en genç ülkesi Türkiye’nin eğitim müfredatında cinsel sağlık eğitimi yok! Ve Türkiye’deki her 10 gençten 9’u gebelik oluşma ihtimalinin olduğu zamanı bile bilmiyor. Akran eğitimiyle gençlerin cinsel sağlık bilgilerini artırarak yeni yaşam becerileri kazanmalarına yardımcı, hayalimize ortak olun. Birlikte 'Gençliğe İyi Bak'alım!

Akran eğitimi metoduyla gerçekleştirilen cinsel sağlık ve üreme sağlığı eğitiminde 1 katılımcı gencin eğitmen, materyal, lojistik ihtiyaçlarının maliyeti 200 TL'dir.

Eğer Oğuzhan ÇAÇAMER isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)