• Yardım Projem: İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 13
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.250 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Gülmek İyileştirir Derneği - 2017 İstanbul Maratonu , BAYER
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC24850
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC24850

2.250 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

353.645 /380.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çocukların gülüşü için koşuyorum.
Hayat gülünce güzel, hele çocukların mutluluğu , kahkahalarıyla daha güzel. Çocukların mutluluğunu arttırabilmek için İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş projesini destekleyeceğim. 12 Kasım 2017 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu destekleyip çocuklarımızın gülüşüne katkıda bulunursanız beni çok mutlu edersiniz.
Koşumu desteklemek için aşağıdaki linkten sayfama girip "Kanser Tedavisi gören Çocuklara Özel Hijyenik Oyun Merkezi" projemize katkıda bulunabilirsiniz.

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde gönüllerince oynayıp sosyalleşebileceği hijyenik ilk oyun merkezini Anadolu Yakasında kurabilmek için koşuyor! Bize katılın, Oyun Merkezinin yapımına ve işletimine destek olun! Bir çocuğun oyun merkezindeki aylık masrafı 300 TL!

Bir çocuğun bir aylık oyun merkezi masrafı: 300 TL

Eğer Mehmet Cimit isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)