• Yardım Projem: İstanbul-2017-TEV-Bu Adımda Umut Var!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 374
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 52.532 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC24803
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC24803

52.532 /50.000 TL

Kampanya Hedefim

517.416 /510.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu yıl kendime görmediğim ve tanımadığım insanlar için bir fayda sağlama hedefi koydum
Bu yıl yapılacak olan Vadafone İstanbul Maratonuna katılacağım ve TEV bünyesinde olan Sn Şükrü Şankaya Eğitim fonuna destek için koşacağım
Sn Şükrü Şankaya her zaman eğitime destek olan ,görmediği ,tanımadığı birçok insana yardımda bulunmuş değerli bir insandı.Benim hayatıma dokunduğu gibi birçok insanın da hayatına dokunarak o kişilerin hayatında farklılıklar yaratmıştır , hepinizi başka insanların hayatına dokunmaya ve farklılık yaratmaya çağırıyorum
Saygılarımla

Türk Eğitim Vakfı

Vakfımızın 50. Kuruluş yıl dönümünü kutladığımız bu anlamlı yılda, Özgür, Aydın, Adalet, Barış ve İlke gibi nice gencin isimlerine yakışır bir geleceğe ulaşmaları, çağdaş Türkiye idealine ve insanlığın gelişmesine katkı sağlamak için ‘’Bu Adımda Umut Var ’’ diyerek koşuyoruz.

Bir üniversite öğrencisinin bir aylık burs bedeli 510 TL’ dir. Alt veya üst limit olmaksızın dilediğiniz tutarda destek olabilirsiniz.

Eğer Kerim Bayram isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)