• Yardım Projem: İstanbul-2017-Yeniden Biz-Sen Koş, Kadınlar İşe Dönsün!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 700 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MSD
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC24734
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC24734

700 /500 TL

Kampanya Hedefim

89.826 /100.000 TL

YenidenBiz Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşlarım,
Türkiye’de kadın istihdamına katkıda bulunmayı hedefleyen YenidenBiz'i desteklemek amacıyla koşuyorum. Bugün ufacık bir bağış yaparak, kadınlarımıza çalışma hakkı ve ekonomik özgürlüklerini kazandırmak için katkıda bulunabilirsiniz! Çünkü kadınların ekonomik büyümeye katkısını çok önemsiyorum. İş hayatına "ara vermenin" bir hak olduğu kadar, "yeniden işe başlamanın" da her kadının hakkı olduğuna ve desteklenmesi gerektiğine inanıyorum.
Nitelikli, eğitimli kadınlarımızı tekrar işgücüne kazandırmak amacıyla koşuyorum!
Bağış yapmak oldukça kolay, aşağıdaki linke tıklayın ve güvenli bir şekilde, ister kredi kartınızdan, ister havale ile gönlünüzden kopanı bağışlayın! (Eğer tercihiniz havale olacaksa açıklama kısmına mutlaka kampanya kodum olan "CC24734"ü eklemeyi unutmayın!)

Şimdiden teşekkürler!
Aslı

YenidenBiz

YenidenBiz Derneği, İş Hayatında Kadının önemine inanıyor ve farklı nedenlerle çalışmaya ara veren kadınların geri kazandırılmasına odaklanıyor. Bu amaçla işe dönmek isteyen kadınları ön mülakatlara alıyor, eğitimler ve etkinlikler düzenliyor, iş fırsatlarının daha fazla kadına ulaşması için çalışıyor.

Bir kadın için birim eğitim maliyeti 100 TL. Koşarak daha çok kadının iş hayatına dönmesini destekliyoruz.

Eğer ASLI MENEMENLİOĞLU isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)