Kampanyamın Etkisi
1 Otizmli Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 13
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 710 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: HAVELSAN
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC24635
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC24635

710 /500 TL

Kampanya Hedefim

308.052 /389.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmak benim aklımda her zaman özgürlükle eş anlamlı olmuştur. Ben koştuğum zaman kendim olabildiğimi ve kendimi anladığım zaman da koşarken hissettiğim özgürlüğü gerçekten kutlayabildiğimi düşünüyorum.

Hayattaki her şey gibi, bir eylem ancak bir amaç için yapılıyor ise anlamlıdır. Bu etkinliğin benim için taşıdığı anlam da bu etkinlikte koşacağım gün dünyayı otizmli kardeşlerimiz için biraz daha iyi bir yer yapacak olmam. Bu etkinlikte ülkemizde otizm ile ilgili farkındalığı artırmak ve otizmli kardeşlerimizin eğitimlerinin sağlanabilmesi için bağış toplamak amacıyla Tohum Otizm Vakfı için koşacağım. Unutmayalım ki amaç bir vektördür; yönü ve şiddeti vardır. Bu güzel amaç yönünde ne kadar çok kişiysek o kadar güçlüyüz.

Tohum Otizm Vakfı

Her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor! Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi erken tanı, yoğun ve sürekli özel eğitimdir. Eğitim her çocuğun hakkı ama otizmli çocuklar eğitime ulaşmıyor! Eğitim alabilirlerse hayatın içinde ve bağımsız bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler.

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 19.500 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 152 TL'dir.

Eğer Ahmet Yavuz Karacabey isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)