Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Bir Dilek Tut Derneği-Hayata Bağlayan Dilekler için Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 310 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: RENKLİ KAMPÜS
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC24406
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC24406

310 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

478.355 /700.000 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese merhaba,

12 Kasım'da düzenlenecek olan İstanbul maratonunda ben de varım!

Bu maratona "İyilik Peşinde Koş" organizasyon sayesinde tanıştım. Peki nedir bu organizasyon? Bu organizasyon sayesinde toplum yararına çalışan bir dernek ya da proje için gönüllü olarak maratona katılıyorsunuz. Bu maratonda sizi desteklemek isteyenler ise size bağışta bulunuyor ve tabi ki topladığınız bu bağış, desteklediğiniz bir projeye gidiyor. Bu yürüyüşümü ise geçen sene tanıştığım ve hayatıma değer katan Renkli Kampüs'ten arkadaşlarım ile yapacağım. Renkli Kampüs olarak bu sene Bir Dilek Tut Derneği (Hayata Bağlayan Dilekler) için koşuyoruz. Bir Dilek Tut derneği ise 3-18 yaş arası hayati tehlikesi olan hastalıklar ile mücadele eden tedavi sürecindeki çocukların, imkansız olarak gördükleri dileklerini gerçekleştirerek moral ve motivasyonlarının artmasına destek olmaktadır.

Kısacası bu maratondaki yürüyüşümü, Bir Dilek Tut derneği için yapacağım. Eğer beni desteklerseniz aşağıdaki butondan Bir Dilek Tut derneği için bağışta bulunabilirsiniz.

Bir Dilek Tut Derneği

Bir Dilek Tut Derneği (BDT), 3-18 yaş arası hayati tehlikesi olan hastalıklar ile mücadele eden tedavi sürecindeki çocukların, imkansız olarak gördükleri dileklerini gerçekleştirerek moral ve motivasyonlarının artmasına destek olmaktadır. Dilekler aracılığı ile onlara heyecanlı ve etkisi yıllarca sürecek deneyimler yaşatmaktadır.

1 Çocuğun Dilek bedeli : 7.000 TL 

Eğer Ceyhun Özdemir isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)