Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 340 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Gülmek İyileştirir Derneği - 2017 İstanbul Maratonu , BAYER
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23947
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23947

340 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

353.645 /380.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

"Şartlar bu kadar zorken mücadele etmek ve sapasağlam ayakta durabilmek kolay değil. İnsanların tüm bu yardımları olmadan mücadele etmek neredeyse imkansızdı, siz küçük bir kızın gülümsemesinde büyük bir rol oynadınız..."
5 yaşındaki kızının dördüncü evre Nöroblastom kanser hastası olduğunu öğrenen ve kızına hayallerindeki gibi bir doğum günü partisi yapan Heidi Hall'un sözleri.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3184561/Five-year-old-Oregon-girl-terminal-illness-celebrates-birthday-lifetime.html

12 Kasım Vodafone Maratonunda ''Kanser Tedavisi gören Çocuklara Özel Hijyenik Oyun Merkezi Projesi'' için koşacağım. Paylaştığım kampanya linkine tıklayarak sizler de bir çocuğun gülümsemesine destek olabilirsiniz.

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde gönüllerince oynayıp sosyalleşebileceği hijyenik ilk oyun merkezini Anadolu Yakasında kurabilmek için koşuyor! Bize katılın, Oyun Merkezinin yapımına ve işletimine destek olun! Bir çocuğun oyun merkezindeki aylık masrafı 300 TL!

Bir çocuğun bir aylık oyun merkezi masrafı: 300 TL

Eğer Gizem Erdoğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)