Kampanyamın Etkisi
1 Engelli Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-SERÇEV-Engelsiz Eğitim Engelsiz Hayat!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 31
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.770 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23853
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23853

1.770 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

198.713 /256.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

En başta beni rahatlattığı, inanilmaz keyif verdiği ve daha sağlıklı hissettirdiği için bir süredir düzenli olarak koşuyorum. Kendime yararını fazlaca hissettiren bu sporu yaparken aynı zamanda yardıma ihtiyaçları olanların hayatlarına dokunabileceğim fikrinin heyecanina kapildim ve bir gönüllülük projesini desteklemeye karar verdim.
İyilik peşinde koşarak adımlarımla ulaşabildiğim bütün tanıdıklarıma farkındalık yaratmak ve harekete geçmeleri için yardımcı olmak istiyorum!
Bu yılki 39. Vodafone Istanbul Maratonu`nda “SERÇEV Engelsiz Eğitim-Engelsiz Hayat” projesini destekleyeceğim!
12 Kasım 2017 günü SERCEV- Engelsiz Meslek Lisesi`nde serebral palsili çocukların mesleki eğitim göreceği 8 sınıfin yardımcı teknolojilerle donatılması için koşarak adımlarıma anlam katacağım! Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Serebral Palsili Çocuklar Derneği

SERÇEV Engelsiz Meslek Lisesi projesi, engelli çocukların mesleki eğitim almalarını kolaylaştırarak; ekonomik ve sosyal sorunlarını aşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Nitelikli eğitimin getirdiği mesleki bilgi/becerileri ile engelli çocuklar; daha üretken, bağımsız, mutlu ve aynı zamanda sosyal gücü, azmi ve kendine inancıyla topluma kazandırılacak.

Serebral Palsili çocukların engeli olmayan çocuklar ile birlikte mesleki eğitim görebileceği her bir sınıfın yardımcı teknoloji ile donatılmasının maliyeti 32.000 TL’dir.
Kullanım süresinin en az 4 yıl olacağı yardımcı donanımların çocuk başına maliyeti ise 2.000 TL’dir.

Eğer Begüm Dikeçoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)