• Yardım Projem: İstanbul-2017-TOFD-Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 51
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.550 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23801
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23801

4.550 /6.500 TL

Kampanya Hedefim

721.268 /600.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Arkadaşlar 31 kişilik bir süper ruh listesi sayesinde ilk 3250lirayı topladık ve 1. akülü tekerlekli sandalyemizi aldık!!!! :)
Onların hepsinin evine/işine kendim özel hazırladığım teşekkür hediyelerini göndereceğim; istanbulda ve izmirde olanlarla da özel birer etkinlik düzenleyeceğim!
ŞİMDİ SIRA 2. AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYEYE GELDİ!!!
Koşu sebebim hala aynı..

15KM boyunca tekerlekli sandalye iterek istanbul maratonunda koştum 12Kasım'da. Bacağım ve dizimdeki toparlanmamış sakatlık yeniden başlayacaktı biliyordum ama değecekti! Ve son 3km soğuk su ıslak sünger kullanarak o inanılmaz acıyı dindire dindire koşmaya devam ettim. VE DEĞDİ!
Yarın akşamı gördüğüm bağış tutarında sevinçten çığlık atıp durdum!

Şimdi sıra ikinci ekipte, ama bir kez daha bağış yapmak isteyen olursa mutlaka yapsın..! Yine bağış yapacaklara muazzam bir süprizim olacak ömür boyu gururla anlatacakları!

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

TOFD; başta omurilik felçliler olmak üzere tüm ortopedik engelli bireylerin tıbbi, mesleki, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümlerine yönelik ulusal ve uluslararası çalışmalar yapmaktadır. Hedefimiz, oluşabilecek kalıcı sakatlıkların önlenmesini ve toplumun bu alanda bilgilenmesini sağlamaktır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir. Gönlünüzden geçen miktarda, alt ve üst limit olmadan bağış yapabilirsiniz.

Eğer SİNCAP HOCA EmineYeşimAydın isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)