Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.000 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23778
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23778

1.000 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

953.601 /1.000.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben, Izmir Ozel Saint Joseph Fransiz Lisesi son sinif ogrencisi Alara Naz Özel. Bu sene 12 Kasim'da duzenlencek olan maratonda yer almaktan ve KORUNCUK Vakfi icin kosucak olmaktan gurur duyuyorum. Bu kampanyayi secmemin nedeni de maalesef her cocuk esit ve kaliteli sartlarda buyume sansina sahip degil; fakat bunu degistirmek de bizlerin elinde ve eminim ki bu bilince sahip herkes biraraya gelse bu duruma bir cozum bulmak hic te zor degil. Umarim bu sene kendime koydugum hedefe ulasabilirim hatta ustune cikabilirim ki cok daha fazla insana yardimim dokunur ve boylece cevremdeki insanlarin da bu konuda bilinclenmesini saglayabilirim. Simdiden gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederim.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine destek olmak için koşuyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800 TL hedefimiz, Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.

 

(Bilgi notu: Koruncukköy Bolluca'da büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfı'na yaklaşık 20.000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

Eğer Alara Naz Ozel isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)