Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-KAÇUV-Çocuklarımızın Kalesi II.Aile Evi’ni inşa etmek için Koşuyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 100 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Essence 62 - Umut Evi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23733
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23733

100 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

1.362.860 /1.300.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çocukları her kötülükten koruyacak bir kalemiz olsa ne güzel olurdu… Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) çok yakında bir kale için inşaata başlayacak.
Her yıl binlerce çocuğumuz kanserle mücadele ediyor. Bazıları evlerini geride bırakıp tanımadıkları memleketlere gitmek zorunda kalıyor. Anne-babaları maddi sıkıntılar yaşayan çocuklar ise tedavileri süresince kalacak bir yer bile bulamıyor.
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), yardıma ihtiyaç duyan tüm kanserli çocuklarımıza tedavileri süresince sıcacık bir yuva sağlayacak; II. Aile Evi’ni inşa ediyor. II. Aile Evi’nde maddi sıkıntılar yaşayan kanserli çocuklarımız ve ailelerine tedavi sürecinde kalabilecekleri bir oda tahsis edilecek. Konaklama, gıda, hijyen ve psiko-sosyal destek hizmetleri tamamen ücretsiz olarak sunulacak. II. Aile Evi kanserli çocuklarımızı tüm kötülüklerden koruyacak bir kale olacak.
Ben de 12 Kasım’daki İstanbul Maratonu’nda bu umut dolu kaleye hayat vermek için koşuyorum.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanser tedavisi gören çocuklarımızı tüm kötülüklerden koruyacak bir “kale” inşa ediyoruz. Adı II. Aile Evi; tedavi için tüm yaşam düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak maddi durumu iyi olmayan çocuklarımız ve ailelerine tedavileri süresince sıcacık bir yuva sunacak umut dolu bir merkez olacak. Çünkü her masal, mutlu sonu hak eder.

Her 1.000 TL bağış ile II. Aile Evimizde kalacak bir çocuğumuzun manevi ailesi olacaksınız. Desteğe ihtiyaç duyan mümkün olduğunca fazla çocuğumuza ulaşmak için her desteğiniz bizler içi çok değerli...

Eğer Ali Özhan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)