• Yardım Projem: İstanbul-2017-KAÇUV-Çocuklarımızın Kalesi II.Aile Evi’ni inşa etmek için Koşuyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 113
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.680 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Tofaş
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23718
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23718

6.680 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

1.362.860 /1.300.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
2 senedir olduğu gibi yine KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) için koşuyorum. Bu seneki amacım, bu güzel çocuklarımızın ve ailelerinin hayatını kolaylaştırabilmek için İstanbul Anadolu yakasında sıcacık bir ev sağlamak. Bunun için gerekli arsa alındı, şimdi sizin de yardımlarınızla evimizin inşaatını tamamlamak istiyoruz. Hepimiz bir olursak bunu rahatlıkla başarabiliriz. Bağış miktarın hiç ama hiç önemli değil, katkınla bize düşündüğünden çok daha fazlasını vermiş olacaksın.
Haydi sen de bağışınla bizim yanımızda olduğunu göster, 10 km koşacağım bu yarışta, gücüme güç kat. 

Emel ÇALIŞ SERTKAYA & KAÇUV

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanser tedavisi gören çocuklarımızı tüm kötülüklerden koruyacak bir “kale” inşa ediyoruz. Adı II. Aile Evi; tedavi için tüm yaşam düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak maddi durumu iyi olmayan çocuklarımız ve ailelerine tedavileri süresince sıcacık bir yuva sunacak umut dolu bir merkez olacak. Çünkü her masal, mutlu sonu hak eder.

Her 1.000 TL bağış ile II. Aile Evimizde kalacak bir çocuğumuzun manevi ailesi olacaksınız. Desteğe ihtiyaç duyan mümkün olduğunca fazla çocuğumuza ulaşmak için her desteğiniz bizler içi çok değerli...

Eğer Emel Çalış Sertkaya isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)