Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 160 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23246
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23246

160 /300 TL

Kampanya Hedefim

353.645 /380.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyorum çünkü, ister heyecanla beklediğim bir yarış günü, ister antreanman günü olsun adımlarımı en bilinçli ve en kusursuz atmaya çalıştığım anlar. Bence koşmak, insanın hayatındaki bütün olumsuzlukları bir kenara bırakıp, kendiyle ahenk içinde dans etmesi. Bunun yanı sıra birde gönüllü koşucuysan; yani kendinden başkalarının hayatına dokunabiliyorsan.. İşte bunu hissetmen için sadece yaşaman gerekir. Gülmek iyileştirir projesiyle birlikte kanserli çocukları oynamaları ve eğlenmeleri için hijyenik ortam sağlanıcak. Hepimiz biliriz ki, GÜLMEK İYİLEŞTİRİR. Şimdi güldürmek bizim, gülüp iyileşmek onların görevi.

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde gönüllerince oynayıp sosyalleşebileceği hijyenik ilk oyun merkezini Anadolu Yakasında kurabilmek için koşuyor! Bize katılın, Oyun Merkezinin yapımına ve işletimine destek olun! Bir çocuğun oyun merkezindeki aylık masrafı 300 TL!

Bir çocuğun bir aylık oyun merkezi masrafı: 300 TL

Eğer Işıl Emral isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)