• Yardım Projem: İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 56
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.494 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23214
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23214

2.494 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

353.645 /380.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ülkemizde her yıl 3000 çocuğa kanser teşhisi konuyor. 3'te 2 oranında tam iyileşme sağlanıyor, ancak tedavi süreci çok uzun ve yıpratıcı. En yaygın çocuk kanseri olan löseminin tedavisi ortalama 3 yıl sürüyor. Tedavileri sebebiyle uzun süre normal hayata karışamayan bu çocukların, psikososyal destek almaları, tedavileri süresince uygun ortamlarda sosyallesmeleri gerekiyor. "Gülmek İyileştirir Derneği" ile bu ihtiyaca cevap verebilmek için, 12 Kasım 39. Vodafone İstanbul Maratonu'nda "Kanserli Çocuklara Özel Hijyenik Oyun Merkezi" ni kurmak için koşuyorum.

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde gönüllerince oynayıp sosyalleşebileceği hijyenik ilk oyun merkezini Anadolu Yakasında kurabilmek için koşuyor! Bize katılın, Oyun Merkezinin yapımına ve işletimine destek olun! Bir çocuğun oyun merkezindeki aylık masrafı 300 TL!

Bir çocuğun bir aylık oyun merkezi masrafı: 300 TL

Eğer Oya Türkmen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)