Kampanyamın Etkisi
20 Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 56
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.000 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Gülmek İyileştirir Derneği - 2017 İstanbul Maratonu
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC23147
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC23147

6.000 /7.000 TL

Kampanya Hedefim

353.645 /380.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yıllardır pek çok sivil toplum kuruluşuna; sahnede konuşarak, etkinlik düzenleyerek, yazarak ve anlatarak maddi destek topladım. Bunu çok önemsiyorum. Bu kez de koşarak; yönetim kurulunda yer aldığım Gülmek İyileştirir Derneği'ne destek toplamak istiyorum. Toplanan bağışın tamamı, kanser hastası çocukların iyi vakit geçirebilmeleri ve psikolojik destek alabilmeleri için İstanbul'da açılacak olan hijyenik çocuk evinin masraflarının karşılanmasında kullanılacak. Bu amacıma destek vermek için göndereceğiniz tüm bağışların benim için de dernek için de önemi ve değeri büyük. Ben koşa koşa bağış topluyorum, hadi siz de koşa koşa bağış yapın :)

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde gönüllerince oynayıp sosyalleşebileceği hijyenik ilk oyun merkezini Anadolu Yakasında kurabilmek için koşuyor! Bize katılın, Oyun Merkezinin yapımına ve işletimine destek olun! Bir çocuğun oyun merkezindeki aylık masrafı 300 TL!

Bir çocuğun bir aylık oyun merkezi masrafı: 300 TL

Eğer Sertaç Doğanay isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)