• Yardım Projem: İstanbul-2017-Bir Dilek Tut Derneği-Hayata Bağlayan Dilekler için Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 150 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: RENKLİ KAMPÜS
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC22995
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC22995

150 /300 TL

Kampanya Hedefim

478.355 /700.000 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ölümcül bir hastalığa yakalanmış ve imkansızlıktan yüzünde gülüşü eksik çocukları televizyonlarda gördükçe içimizde yardım edebilmek adına ufacık da olsa kıpırdanma oluyorsa, dünyadaki bu masum canları bir an olsun bile tebessüm ettirebilsem diye düşünüyorsak eğer, sadece şikayet etmeyip harekete de geçmek gerekir. Gündelik koşuşturmaca içerisinde bir Pazar günü de onlar için yardıma koşmak gerektiğini düşünerek 39. İstanbul Maratonunda her bir adımımı BİR DİLEK TUT derneğindeki gülmeye muhtaç, hayalleri yarım kalan çocuklar için atacağım.

İrili ufaklı bir çok destekle ayakta durarak minik kalpleri kazanan bu dernek için şimdi harekete geçme zamanı. Çocukların neşesiyle anlam kazanan bu dünyada, onların hayallerini gerçekleştirme çabası güden bu kuruluşa sizlerden bağış yaparak destek bekliyorum.

Kısaca tanıtmak gerekirse; 50 Ülkede faaliyet gösteren Make A Wish Derneği ülkemizde Bir Dilek Tut Derneği adıyla 2000 yılından bu yana her yıl 3-18 yaş arası hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden 200 çocuğun hayalini gerçekleştirmekte olan bir yardım kuruluşudur.

Bir Dilek Tut Derneği

Bir Dilek Tut Derneği (BDT), 3-18 yaş arası hayati tehlikesi olan hastalıklar ile mücadele eden tedavi sürecindeki çocukların, imkansız olarak gördükleri dileklerini gerçekleştirerek moral ve motivasyonlarının artmasına destek olmaktadır. Dilekler aracılığı ile onlara heyecanlı ve etkisi yıllarca sürecek deneyimler yaşatmaktadır.

1 Çocuğun Dilek bedeli : 7.000 TL 

Eğer Cem Alakuzu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)