• Yardım Projem: İstanbul-2017-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 30
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.690 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Berko İlaç Sağlıklı Yarınlara
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC22515
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC22515

2.690 /3.500 TL

Kampanya Hedefim

953.601 /1.000.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba
Türkiye’de korunmaya muhtaç binlerce çocuk var. Bu çocukların temel ihtiyaçlarının karşılananıp, topluma kazandırılması ve toplumda bu farkındalık yaratılması amacıyla korunmaya muhtaç çocuklar için koşuyorum ve sizlerin değerli desteğini bekliyorum😊

Altta bulunan online bağıs butonuna tıklayarak bağışlarınızı yapabilirsiniz.Bağışlarınız direkt koruncuk vakfının hesabına yatmaktadır. Koruncuk vakfı için şirketler tarafından yapılan bağışlar vergiden düşülebilir.Atalarımızın dediği gibi damlaya damla göl olur, üç beş demeden bağışlarınızı bekliyoruz.Her şey çocuklar ve daha iyilik dolu bir dünya için 😊

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine destek olmak için koşuyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800 TL hedefimiz, Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.

 

(Bilgi notu: Koruncukköy Bolluca'da büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfı'na yaklaşık 20.000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

Eğer Mustafa Kara isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)