• Yardım Projem: İstanbul-2017-SERÇEV-Engelsiz Eğitim Engelsiz Hayat!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 140 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC22076
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC22076

140 /333 TL

Kampanya Hedefim

198.713 /256.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu yaz güzel anılar biriktirdiğim Adım Adım Ankara grubuyla yarı maraton (bile) koşamayacağım ancak koşmadan da farkındalık yaratmayı ve SERÇEV'e bağış yapmak isteyenleri harekete geçirmeyi umuyorum. Hedefim de SERÇEV'e 3 kişinin 333 tl bağış yapmasına aracı olmak. :)

Serebral Palsili Çocuklar Derneği

SERÇEV Engelsiz Meslek Lisesi projesi, engelli çocukların mesleki eğitim almalarını kolaylaştırarak; ekonomik ve sosyal sorunlarını aşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Nitelikli eğitimin getirdiği mesleki bilgi/becerileri ile engelli çocuklar; daha üretken, bağımsız, mutlu ve aynı zamanda sosyal gücü, azmi ve kendine inancıyla topluma kazandırılacak.

Serebral Palsili çocukların engeli olmayan çocuklar ile birlikte mesleki eğitim görebileceği her bir sınıfın yardımcı teknoloji ile donatılmasının maliyeti 32.000 TL’dir.
Kullanım süresinin en az 4 yıl olacağı yardımcı donanımların çocuk başına maliyeti ise 2.000 TL’dir.

Eğer Aybüke Ece Ulutaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)