• Yardım Projem: İstanbul-2017-KAÇUV-Çocuklarımızın Kalesi II.Aile Evi’ni inşa etmek için Koşuyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 111
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10.495 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC21743
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC21743

10.495 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

1.362.860 /1.300.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Adım Adım ile tanıştığımdan bu yana her koşuda, biraz da kaderin yönlendirmesiyle, farklı STK için kampanya açıyorum. Bu sene tercihim Kanserli Çocuklara Umut Vakfı - KAÇUV oldu. Kanser çok özel insanları kopardı hayatımdan, "çocuk" ise gelecek demek. Tedavi için tüm yaşam düzenlerini geride bırakarak İstanbul'a gelen ancak maddi durumu iyi olmayan çocuklar ve ailelerine tedavileri süresince sıcacık bir yuva sunacak II.Aile Evi'ni bizim de katkılarımızla inşa edecek KAÇUV. Adımlarımla bu güzel evin tek bir tuğlası için bile yeterli teri akıtabilirsem ne mutlu. "Nerede yaşam varsa orada umut vardır."

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanser tedavisi gören çocuklarımızı tüm kötülüklerden koruyacak bir “kale” inşa ediyoruz. Adı II. Aile Evi; tedavi için tüm yaşam düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak maddi durumu iyi olmayan çocuklarımız ve ailelerine tedavileri süresince sıcacık bir yuva sunacak umut dolu bir merkez olacak. Çünkü her masal, mutlu sonu hak eder.

Her 1.000 TL bağış ile II. Aile Evimizde kalacak bir çocuğumuzun manevi ailesi olacaksınız. Desteğe ihtiyaç duyan mümkün olduğunca fazla çocuğumuza ulaşmak için her desteğiniz bizler içi çok değerli...

Eğer Olcay Soykan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)