• Yardım Projem: İstanbul-2017-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC21735
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC21735

10 /500 TL

Kampanya Hedefim

308.052 /389.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar, bu sene 39. Vodafone İstanbul Maratonunda adımlarımı Otizmli çocuklar için atacağım. Siz de ufak bir bağışla destek olursanız bu koşu benim için daha anlamlı hale gelecek. Bu sene Maraton'un ana teması çocuklarmış. ve #çocuklariçinkoş hashtagi ile sosyal sorumluluk projesini daha geniş kitlelere yaymayı planlıyorlar. Ben de kampanya ve STK seçerken özellikle çocuklar adına bir şeyler yapmak istedim. 12 Kasım'a az bir zaman kaldı, hazırlıklar başladı . Şimdiden kampanyama destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.

Tohum Otizm Vakfı

Her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor! Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi erken tanı, yoğun ve sürekli özel eğitimdir. Eğitim her çocuğun hakkı ama otizmli çocuklar eğitime ulaşmıyor! Eğitim alabilirlerse hayatın içinde ve bağımsız bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler.

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 19.500 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 152 TL'dir.

Eğer Sıla Beyhan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)