• Yardım Projem: İstanbul-2017-Yeniden Biz-Sen Koş, Kadınlar İşe Dönsün!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 40 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MSD RUNNERS , MSD
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC21707
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC21707

40 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

89.826 /100.000 TL

YenidenBiz Derneği - Yeniden İşbaşı Yapan Kadınlar Platformu Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar,
12 Kasım'da gerçekleşecek olan İstanbul Maratonu sadece bir spor etkinliği değil aynı zamanda insanların birbirlerine yardım edebildikleri yardımlaşma etkinliğidir. Türkiye'deki STK'ların topladığı bağışların yüzde 35'inin sadece bu etkinlikten geldiğini biliyor muydunuz? Üstelik herhangi bir sınırlama yok! İstediğiniz tutarda bağışta bulunabilirsiniz. Haydi dostlarım! Eyleme geçme zamanı. Birlikte uyum içinde yaşadığımızın ve birbirimize her daim ihtiyaç halinde olduğumuzu unutmayalım. Her gün gerekli/gereksiz yerlere giden 20 30 liralarımız bu sefer neden bir kadının iş hayatına geri dönmesi için gitmesin? Unutmayalım, ülkemizdeki kadın çalışan oranı %30 seviyelerinde ve kadınlarımızın iş hayatında daha aktif olabilmeleri ülkemizin gelişiminin kilit noktasıdır.
Sevgili Dostlarım,
YenidenBiz için iyilik peşinde koşuyorum!
Sadece şikayet etmiyorum değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum
İstanbul-2017-Yeniden Biz-Sen Koş, Kadınlar İşe Dönsün! projesini destekleyeceğim. 12 Kasım 2017 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.
Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.
Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC21707
Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC21707
Sevgiler

YenidenBiz Derneği - Yeniden İşbaşı Yapan Kadınlar Platformu

YenidenBiz Derneği, İş Hayatında Kadının önemine inanıyor ve farklı nedenlerle çalışmaya ara veren kadınların geri kazandırılmasına odaklanıyor. Bu amaçla işe dönmek isteyen kadınları ön mülakatlara alıyor, eğitimler ve etkinlikler düzenliyor, iş fırsatlarının daha fazla kadına ulaşması için çalışıyor.

Bir kadın için birim eğitim maliyeti 100 TL. Koşarak daha çok kadının iş hayatına dönmesini destekliyoruz.

Eğer Özge Çetinkaya isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)