• Yardım Projem: İstanbul-2017-KAÇUV-Çocuklarımızın Kalesi II.Aile Evi’ni inşa etmek için Koşuyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 54
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.720 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC21576
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC21576

5.720 /7.500 TL

Kampanya Hedefim

1.362.860 /1.300.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

12 Kasım’da 39.İstanbul Maratonu’nda KAÇUV için 15k koşacağım.
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), tedavi için tüm hayat düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a tedaviye gelen ancak ebeveynlerinin maddi sıkıntılarından dolayı kalacak bir yer bulamayan çocuklar ve aileleri için II. Aile Evi’ni inşa ediyor. II. Aile Evi ihtiyaç duyan her çocuk ve ailesine tedavileri süresince; konaklama, gıda, hijyen ve psiko-sosyal destek hizmetleri sağlayan umut dolu bir ev olacak. Ben de 39.İstanbul Maratonu’ndaı, küçük kalplerin büyük mücadelesine için İyilik Peşinde Koş’acağım. Kanser tedavisi gören küçük kalplerin, tedavileri boyunca onları herşeyden koruyacak sıcacık ortamlı, umut dolu kaleleti olmalı diye düşünüyorum.
Senin de desteğinle bu umut dolu evi, çocuklarımız için hep birlikte inşa edebiliriz.
II. Aile Evi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için linkteki dokümanı inceleyebilirsin:
http://www.kacuv.org/wp-content/uploads/2017/03/projekitabi23x26web-yeni.pdf
Destek olmak istersen, aşağıdaki linki tıklayıp kampanya sayfamdan bağış yapabilirsin. Bağışlar direkt KAÇUV’un II. Aile Evi bağış hesaplarına ulaşıyor. Yapacağın bağış az ya da çok hiç önemli değil, bağış olması çok önemli, her destek çok değerli…
Çünkü her masal mutlu sonu hak eder…
Desteğin için şimdiden çok teşekkürler,
KAÇUV’u malen, beni manen desteklemek için sen de bağış yap,
Kredi kartı bağışı için link aşağıda :
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC21576
Banka yolu ile bağış bilgileri aşağıda :
Türkiye İş Bankası Hesap/Alıcı Adı :
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Hesap No: 1299 – 513745
Iban : TR08 0006 4000 0011 2990 513745
EFT/Havale yaparken açıklama bölümüne CC21576 kodunu yazmanız gereklidir. Bu koddan iyilik peşinde Kanserli Çocuklara Umut Vakfı için koşan Savaş Arson aracılığı ile bağış yaptığınız anlaşılacaktır.

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC21576

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanser tedavisi gören çocuklarımızı tüm kötülüklerden koruyacak bir “kale” inşa ediyoruz. Adı II. Aile Evi; tedavi için tüm yaşam düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak maddi durumu iyi olmayan çocuklarımız ve ailelerine tedavileri süresince sıcacık bir yuva sunacak umut dolu bir merkez olacak. Çünkü her masal, mutlu sonu hak eder.

Her 1.000 TL bağış ile II. Aile Evimizde kalacak bir çocuğumuzun manevi ailesi olacaksınız. Desteğe ihtiyaç duyan mümkün olduğunca fazla çocuğumuza ulaşmak için her desteğiniz bizler içi çok değerli...

Eğer Savaş Arson isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)