Kampanyamın Etkisi
6 Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.275 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: DELL EMC
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC21560
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC21560

1.275 /1.200 TL

Kampanya Hedefim

428.000 /450.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplum Gönüllüsü gençlerin ülke çapında gerçekleştirdiği çeşitli projeleri desteklemek, daha fazla gencin burs alabilmesi ve daha aydınlık bir gelecek için Istanbul Maratonu'nda senin de desteğin ile 15km parkurunda kendi en iyi derecem olan 1 saat 20 dakikanın altında koşacağım. Gelin, daha aydınlık bir Türkiye için siz de bu gençleri destekleyin, onlara umut olalım.

Bir gencin tüm sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımı için 200 TL

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC21560

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek; çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenen, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunuyoruz. Türkiye’nin her köşesinde gençlerin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımlarını ve aktif yurttaşlık bilinci kazanmalarını hedefliyoruz.

Bir gencin tüm sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımı için 200 TL

Eğer Cenk Bayraktar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)