• Yardım Projem: İstanbul-2017-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 146 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AGB Koşu Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC21488
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC21488

146 /500 TL

Kampanya Hedefim

428.000 /450.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yaşadığınız yerden dışarı çıkın ve derin bir nefes alarak gökyüzüne bakın!
Özgürsünüz ve istediğinizi yapabiliyorsunuz değil mi?
Şimdi çocukları düşünün.
Özgürlükleri ellerinden alınarak, suça sürüklenmiş çocukları!

Türkiye'de 12-18 yaş arasında özgürlükleri ellerinden alınarak suça sürüklenmiş ve yaşamlarını cezaevlerinde sürdürmek zorunda olan 2400'den fazla çocuk var!
Bu gerçekten de çok korkutucu!

Bu yıl İstanbul Maratonu’nda özgürlüklerinden mahrum bırakılarak suça sürüklenen ve cezaevlerinde yaşamlarını sürdürmeye mahkum edilen çocukların aslında yalnız olmadıklarını hissettiği, yeteneklerinin farkına vardığı ve geleceğe umutla bakmasını sağlayan "Aynı Gökyüzüne Bakıyoruz" projesi için koşuyorum.
Proje dahilinde 12-18 yaşında ve cezaevinde tutuklu olan çocuklarla çeşitli atölyeler gerçekleştiriliyor ve bu sayede çocuklar geleceğe umutla bakıyor!

Sizlerin de destekleriyle birlikte toplayacağım bağışlar, İstanbul’daki AGB ekibinin Maltepe Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda çocuklarla gerçekleştireceği atölyeleri vadedecek ve az önce yukarıda bahsettiğim değişimlerin önündeki engeller bir bir aşılacak! Ve tüm bunların hepsi hepimizin sayesinde olacak! Bu sizce de harika bir şey olmaz mı! :)

Şimdi çocuklarla dayanışmanın tam zamanı!
Özgürlüklerinden mahrum bırakılmış çocukların hayata tutunabilmeleri için,
Ve hep birlikte toplumsal barışı inşa edebilmek adına geleceğe umutla bakabilmek için...

ÇÜNKÜ HEPİMİZ AYNI GÖKYÜZÜNE BAKIYORUZ!

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek; çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenen, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunuyoruz. Türkiye’nin her köşesinde gençlerin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımlarını ve aktif yurttaşlık bilinci kazanmalarını hedefliyoruz.

Bir gencin tüm sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımı için 200 TL

Eğer Ethem Kelmendi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)