• Yardım Projem: İstanbul-2017-TİDER-Temel İhtiyaç Derneği-TİDER Etkisiyle Adımların Devleşiyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 51
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 16.485 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC21157
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC21157

16.485 /13.250 TL

Kampanya Hedefim

231.152 /265.000 TL

TİDER Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Dünyada üretilen gıdaların üçte biri çöpe atılırken insanların açlıkla, yoksulluk ile mücadele etmesinin önüne geçmek için TİDER israf edilen ürünleri kurtarıp, bu ürünleri insan onuruna yakışır şekilde Destek Market’te paylaşır. Destek Market ile kurulan model sayesinde TİDER, herhangi bir bireyin tek başına toplayacağı bağışla yaratacağı etkinin tam 70 katını üretir. Yani TİDER Etkisi ile kampanyama yapacağınız bağışlar 70 kat artarak, devleşecek!

Ben de İstanbul Maratonu’nda 50 ailenin temel ihtiyaçlarının karşılanması, aileden çalışabilecek durumda olan kişilere iş bulunması ve tam 12.800 kg ürünün israftan kurtarılması için koşuyorum.

Siz de TİDER Etkisini yaymak için kampanyamı destekleyin!

TİDER

TİDER, kurduğu Destek Marketlerde israftan kurtardığı ürünleri desteğe ihtiyacı olan aileler ile karşılıksız paylaşır ve bu ailelerin işsiz bireylerine istihdam olanağı yaratarak onları destekler. Bireysel katkınızı 70’le çarpan TİDER Etkisi sayesinde bir aileye destek olmak için atacağınız her adım 70 kat artarak devleşiyor!

Her 265 TL bağış ile bir ailenin bir yıl boyunca tüm temel ihtiyaçları karşılanacak, aileden çalışabilir durumdaki kişilere iş bulunacak ve her bir aile başına 256 kg ürün israftan kurtarılacak.

Eğer H. Serhan Süzer isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)